fbpx

Sztuka Prezentacji Biznesowych

Wygłaszaj prezentacje, które są skuteczne, angażujące i ważne dla odbiorców.

Prezentuj efektywnie i wyróżnij się na zebraniu firmowym, konferencji biznesowej czy spotkaniu z klientem.

Jesteś we właściwym miejscu, jeśli:

Przykuj uwagę

Uwaga to przewaga konkurencyjna w komunikacji. Gdy ją przykujesz, Twoi odbiorcy będą w stanie zapamiętać więcej z Twoich wystąpień. DUŻO więcej!

Skutecznie prezentuj

Gdy masz uwagę, możesz komunikować skutecznie. A skuteczność w biznesie jest jednym z podstawowych wymiarów zysku. I my wiemy jak na niego wpływać za pomocą prezentacji.

Zachowaj autentyczność

Wszystko, czego uczymy, ma pomóc Ci w stawaniu się lepszą wersją siebie na scenie – bo to właśnie Ty masz coś do przekazania. A zrobisz to najlepiej, gdy zachowasz autentyczność.

Referencje

Filip przeprowadził dla naszej organizacji wiele szkoleń z zakresu prezentacji i wystąpień biznesowych. Wspierał nas także w przygotowaniach do dwóch konferencji regionalnych, gdzie odpowiadał za przygotowanie do wystąpień wszystkich managerów prezentujących na tej konferencji.

Za każdym razem jego warsztaty były oceniane bardzo wysoko a wszyscy managerowie bardzo cenili sobie przekazaną wiedzę i wsparcie, jakiego Filip udzielał w procesie przygotowania do ich prezentacji. Współpraca z Filipem okazała się szczególnie istotna w procesie przygotowania prezentacji jednego z managerów do konkursu Polish National Sales Awards, który dzięki tej współpracy wygrał, wygłaszając najlepszą prezentację z całego gremium.

Ogólnym efektem pracy Filipa w naszej organizacji było znaczne podniesienie poziomu prezentacji biznesowych i komunikacji wewnętrznej.

Z pełnym przekonaniem polecam Filipa jako świetnego specjalistę i trenera w dziedzinie szkoleń z wystąpień, prezentacji biznesowych i komunikacji.

Leszek Gajewski

Dyrektor Komercyjny – Region Wschód

W październiku 2020 nasz zespół trenerski brał udział w kursie przygotowanym przez Filipa Werstlera pt.: "Skuteczne Prezentacje Biznesowe Online". Dzięki wspólnej pracy uczestnicy nie tylko podnieśli swoje kompetencje, ale co dla nas było bardzo ważne, przygotowali angażujące prezentacje wykorzystane później w trakcie wydarzeń edukacyjnych. Wszyscy uczestnicy docenili świetne przygotowanie Filipa, jego zaangażowanie i umiejętności trenerskie.

Wojciech Czerepak

Training Manager, Comarch S.A.

Pan Filip Werstler - trener wystąpień publicznych i komunikacji przygotował i przeprowadził dla radców prawnych zrzeszonych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie szkolenie nt. „Skuteczne wystąpienia. Jak mówić, żeby nas słuchano i jak przekonywać rozmówców?”.

W trakcie szkolenia, jak również na wcześniejszym etapie prowadzonych rozmów, Pan Filip Werstler dał się poznać jako solidny i kompetentny partner. Pan Filip swoje doświadczenie przekazuje w sposób przejrzysty i zrozumiały dla każdego uczestnika szkolenia. Tematy omawiane podczas szkolenia zostały ujęte w nowatorski i interesujący sposób, a połączenie doświadczenia biznesowego z wiedzą i obserwacją zjawisk związanych z komunikacją interpersonalną stały się istotnym narzędziem do budowania i rozwijania umiejętności członków naszego samorządu.

Rekomendujemy firmę i osobę Pana Filipa Werstlera jako kompetentnego i rzetelnego partnera do współpracy i profesjonalnego dostawcę rozwiązań szkoleniowo rozwojowych.

dr Marcin Sala-Szczypiński

Dziekan Rady OIRP w Krakowie

Pan Filip Werstler jako trener i szkoleniowiec współpracował z Akademickim Biurem Karier Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie już kilka razy, prowadząc szkolenia pt. „Wystąpienia publiczne i sztuka efektywnej komunikacji” oraz „Sztuka prezentacji online - jak tworzyć i wygłaszać skuteczne prezentacje online?".

Szkolenia zostały zorganizowane dla studentów Uniwersytetu Pedagogicznego, którzy są beneficjentami projektu UProgu Kariery.

Szkolenie przygotowane przez Pana Filipa Werstlera zostały przeprowadzone na wysokim poziomie zarówno od strony merytorycznej jak i praktycznej.
Potwierdzamy, że Pan Filip Werstler wykonuje swoje usługi należycie i polecamy ją jako godnego zaufania i profesjonalnego szkoleniowca.

Ewa Trzandel

Kierownik Akademickiego Biura Karier

Filip Werstler przeprowadził dla naszej spółki Bloober Team S.A. z siedzibą w Krakowie szkolenie z wystąpień publicznych przed kamerą w dniu 31.05.2019. Szkolenie zostało zaprojektowane i przeprowadzone przez Filipa zgodnie z naszymi potrzebami i założeniami. W związku z tym, iż nasi pracownicy i współpracownicy reprezentują naszą Spółkę na różnych wydarzeniach branżowych, podczas których promowane są nasze produkcje - gry komputerowe z gatunku horroru psychologicznego, istotnym było dla nas przeszkolenie ich z zakresu wystąpień publicznych przed kamerą.

Filip przeprowadził w naszej Spółce ośmiogodzinne szkolenie dla pięciu osób, podczas którego poruszone zostały aspekty redukcji stresu, mowy ciała, modulacji głosu, perswazji i storytellingu w wystąpieniach biznesowych oraz wywiadach przed kamerą. Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb naszych pracowników.

Dzięki temu szkoleniu nasi pracownicy zyskali wiedzę i kompetencje, które dały im większą pewność podczas kluczowych dla nas wydarzeń branżowych. W związku z powyższym polecamy Filipa jako trenera prowadzącego szkolenia z wystąpień publicznych o wysokiej jakości przygotowania i równie wysokiej wartości merytorycznej.

Izabela Wróbel-Buszko

Prokurent Samoistny, Bloober Team S.A.

W październiku 2019 roku Filip Werstler przeprowadził dla naszej firmy dwudniowe szkolenie z wystąpień publicznych w biznesie, w wymiarze 16 godzin. Szkolenie obejmowało następujące zagadnienia:

• Przygotowanie się do wystąpienia
• Zasady przykuwania uwagi na scenie
• Struktura wystąpienia publicznego
• Storytelling biznesowy
• Storytelling danych
• Mowa ciała i warsztaty sceniczne
• Reagowanie w sytuacjach trudnych podczas prezentacji
• Podstawy designu prezentacji

Podczas szkolenia uczestnicy mieli możliwość przećwiczenia nowych umiejętności w serii interaktywnych zadań. Dostali także możliwość wygłoszenia prezentacji finałowej i analizy wideo z prezentacji.
Filip bardzo indywidualnie podszedł do każdego z uczestników warsztatów. Dokładnie przeanalizował zarówno mocne cechy, jak i obszary do poprawy u każdej szkolonej osoby. Po warsztatach uczestnicy czuli się zmotywowani, pewni siebie i z poczuciem, że mają pełen wachlarz narzędzi, dzięki którym są gotowi występować publiczne. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z Filipem.

SoftwarePlant

Filip jest świetnym trenerem z wysokimi umiejętnościami osobistymi, cierpliwością i wiedzą – mistrzowska kombinacja, która daje swoim podopiecznym narzędzia do rozwijania swojego potencjału. Zawsze przygotowany, kreatywny, nieszablonowy, ale skupiony na celu szkolenia. Praca z nim zaowocowała moją większą pewnością siebie i otwartością na publiczność. Całkowicie polecam go jako trenera wystąpień publicznych.

Alicja Wysocka-Świtała

Managing Partner & Co-Owner

Czego się nauczysz podczas szkolenia?

Oto zagadnienia poruszane programie szkolenia:

Techniki redukcji stresu

Poznaj techniki redukcji stresu związanego z wystąpieniami publicznymi. Dzięki pracy grupowej, wiedzy z zakresu psychologii stresu oraz dobrym praktykom najlepszych mówców dowiesz się jak skutecznie redukować stres.

Rodzaje narracji w prezentacjach biznesowych

Dowiedz się jakie są modele budowania struktury prezentacji biznesowych – od takich na których przygotowanie mamy dosłownie 5 minut do takich które wymagają szeroko zakrojonych przygotowań.

Struktura prezentacji biznesowych

Dowiedz się w jaki sposób budować case studies i jak przekonywać za pomocą storytellingu. Ponadto - poznaj zasady strukturyzacji treści, które są wspólne dla scenariuszy najpopularniejszych seriali Netflixa i najlepszych prezentacji biznesowych.

Techniki perswazji mistrzów TEDa

10. Dokładnie tylu technik używają mistrzowie wygłaszający najbardziej popularne, najciekawsze i sądząc po odbiorze – najbardziej przekonujące wystąpienia na TEDzie. Czas je poznać.

Analiza grupy docelowej wystąpienia / prezentacji

Przeanalizuj grupę odbiorców i dobierz najbardziej atrakcyjny i odpowiedni content prezentacji. Użyjesz do tego autorskiej koncepcji „Audience Centrism”, mówiącej o tworzeniu prezentacji zorientowanych na odbiorców.

Metody budowania ciągów logicznych w prezentacjach

Naucz się łączyć fakty w sekwencje i pokazywać zależności między poszczególnymi elementami swojej prezentacji.

Sposoby nawiązywania interakcji w odbiorcami

Dobra prezentacja to taka która angażuje odbiorców. Dowiedz się jak ich angażować, podnosić ich uważność i nawiązywać z nimi interakcję.

Zasady projektowania profesjonalnych slajdów biznesowych

Nikt nie wymaga od Ciebie bycia grafikiem – tworzenie estetycznych i profesjonalnie wyglądających slajdów biznesowych zaczyna się od stosowania kilku prostych technik, które poznasz podczas szkolenia.

Wizerunek i warsztat prezentera

Poczuj się pewnie i swobodnie. Zadbaj o profesjonalny wizerunek podczas prezentacji i miej pewność, że Twoja komunikacja niewerbalna wzmacnia Twój przekaz.

Zapytaj o szkolenie

Prowadzący: Filip Werstler

11500

osób na autorskich wystąpieniach i szkoleniach stacjonarnych

4500

osób przeszkolonych online

10

lat doświadczenia trenerskiego

3

języki w których pracuje (PL, EN, ES)

tedx

Występowałem na:

infoshare

Filip jest trenerem z konkretną historią, którą podzielił się na swoim wystąpieniu TEDx. Za tą historią kryją się tysiące godzin praktyki, sporo małych lekcji i kilka naprawdę poważnych.

Doświadczeniem mówcy, prelegenta i trenera od 10 lat dzieli się z kadrami zarządzającymi, menagerami i specjalistami z różnych organizacji, środowisk i krajów.

Wiedza i umiejętności, które przekazuje innym, mają silne podstawy – zarówno merytoryczne, jak i praktyczne. To pomogło mu zdobyć uznanie wśród największych organizacji biznesowych oraz naukowych.

Dzięki ukończeniu kilku szkół trenerskich Filip wie, jak przeprowadzić kompletny proces rozwojowy a to powoduje, że szkolenia, które prowadzi, przynoszą faktyczne zmiany.

Przygotowywałem prelegentów do wystąpień na:

infoshare
Zapytaj o szkolenie